Kursy

PAKIET NA START cena: 249 zł

W tym pakiecie otrzymacie:

Dostep do platformy filmów instruktażowych na której zamiesciłam 5 zupełnie różnych makijażów. Z filmów dowiecie sie jak wyglada szkolenie jeden na jeden oraz zobaczycie jak wykonać kilka różnych makijażów. Jest to platforma z ogromem wiedzy, którą zdobywałam latami i zawiera wszytkie podstawowe kwestie, które omawiam na szkoleniu makijażowym. Do platformy będę dodawać z czasem kolejne filmy, pod którymi możecie zadawać pytania na które chętnie odpowiem. Wystarczy raz zakupic dostep by mieć mozliwość korzystania z nowych filmów przez cały czas. Filmy trwają srednio ok 40 min gdzie krok po kroku tłumaczę wszelkie szczegóły. Na platformie znajdują sie filmy dla osób o różnym zaawansowaniu i poziomie trudności zaleca się by najpierw obejrzeć szkolenia jeden na jeden z modelkami aby mozna było wykonać kolejne prezentowane makijaże. 

PAKIET VIP cena: 649 zł 

W tym pakiecie otrzymacie:

1. Dostep do platformy filmów instruktażowych na której zamiesciłam 5 zupełnie różnych makijażów. Z filmów dowiecie sie jak wyglada szkolenie jeden na jeden oraz zobaczycie jak wykonać kilka różnych makijażów. Jest to platforma z ogromem wiedzy, którą zdobywałam latami i zawiera wszytkie podstawowe kwestie, które omawiam na szkoleniu makijażowym. Do platformy będę dodawać z czasem kolejne filmy, pod którymi możecie zadawać pytania na które chętnie odpowiem. Wystarczy raz zakupic dostep by mieć mozliwość korzystania z nowych filmów przez cały czas. Filmy trwają srednio ok 40 min gdzie krok po kroku tłumaczę wszelkie szczegóły. 

2. Lekcje makijażu jeden na jeden face to face lub do wyboru online. Z filmików mozecie wywnioskować czego się nauczycie na takiej lekcji 🙂 Są to same cenne informacje skondesnowane do 3,5 godzin szkolenia. Najpierw określamy jakim jestes typem urody a następnie tłumacze jak dobrać odpowiednie kosmetyki do majkijażu, pędzle. Jak wybrać dobry ton podkładu zgodny z podtonem TWOJEJ skóry. Malując połowę Twojej twarzy objaśniam krok po kroku jak prawidłowo nałożyć podkład, puder. Jak nakładać cienie , jaki wybrać korektor robiac „korekte kolorystyczną”, jak wyrysowac idealne brwi. Jak konturować twarz aby się nie postarzyć, jak trzymać pędzle w ręce i wiele innych zagadnień dostosowanych do waszych potrzeb.

Aby uzyskać dostęp do danego kursu należy się zalogować